Kubki magic – co to jest?

Szukasz ciekawego rozwiązania, by pozytywnie zaskoczyć szczególnego klienta? Szykuje się duży event, na którym pragniesz zaprezentować swoją markę w zupełnie nowym świetle? A może… szukasz inspiracji na prezent dla bliskiej ci osoby? Świetnie się składa! Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie. Kubki Magic to zdecydowanie strzał w dziesiątkę! Kubki reklamowe w takim wydaniu wzniosą twoją firmę na jeszcze wyższy level i z pewnością zostaną zapamiętane na dłużej – gwarantujemy!

Personalizacja gadżetów reklamowych

Nie od dziś wiadomo, jak ogromne znaczenie mają gadżety reklamowe. Stanowią bowiem tanią, a zarazem niezwykle skuteczną formę promocji marki. Odpowiednio dopasowane upominki biznesowe nie tylko wyróżnią cię na tle konkurencji, lecz także pozwolą na budowanie pozytywnego wizerunku marki oraz wpłyną pozytywnie na jej rozwój. Dobrze przemyślane gadżety to zatem gwarancja potencjalnych zysków. Z jednej strony wzbudzą same pozytywne skojarzenia, z drugiej natomiast sprawią, iż pozostaniesz w świadomości klientów na dłużej… Gadżety reklamowe to doskonały wybór, o ile podchodzisz do inwestycji z rozsądkiem. Nieprzemyślane i niepraktyczne gadżety przyniosą efekt… odwrotny od pożądanego. Dlaczego kubek Magic to doskonały wybór na prezent dla wyjątkowego klienta? Dowiesz się poniżej!

Jak działają kubki Magic?

Jeszcze zanim podpowiemy wam, dlaczego tak naprawdę warto inwestować w kubki Magic Mug, zacznijmy od podstaw! Technologia zdobienia kubków typu Magic Mug jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań. Magic Mug to innowacyjna technika nanoszenia nadruku ukazująca się pod wpływem temperatury. Wybrany kubek zmienia kolor dopiero w momencie wlania do niego gorącego napoju.

Gdzie możesz zamówić Magic Mug? Polski producent ceramiki reklamowej, którego znajdziesz tutaj – https://ceramika-reklamowa.com.pl/k/kubki-magic/ – jest odpowiedzią na twoje potrzeby! Stworzysz nie tylko oryginalne kubki z nadrukiem Magic Mug, lecz także Magic Mug Logo+! Zapoznaj się z ofertą i złóż zamówienie.

Zalety technologii Magic Mug

Niewątpliwą zaletą techniki zdobienia Magic Mug jest nietuzinkowe wykończenie oraz magiczny efekt przekazu reklamowego. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych otrzymujemy niemal fotograficzną jakość nadruku, a dostępna paleta kolorów mówi sama za siebie! Co więcej, wykonanie prototypu jest stosunkowo tanie. Magic Mug sprawdzi się bowiem doskonale w przypadku niskich nakładów.

Magic Mug – wady

Podstawowym ograniczeniem Magic Mug jest brak możliwości mycia kubków w zmywarce. Nadruk nie jest odporny na tak wysoką temperaturę, tym samym umieszczenie go jest możliwe wyłącznie na zewnętrznej powierzchni kubka. W zależności od koloru powłoki nadruku oraz specyfiki nadruku stopień efektu transparentności może się różnić. Powłoka nie jest gwarancją ukrycia docelowej grafiki. Stąd też zalecamy nową technikę nadruku znaną bliżej jako Magic Mug Matt. Metoda ta daje jeszcze lepszy efekt aniżeli klasyczne rozwiązanie. Zastosowanie matowej powierzchni pozwoli całkowicie ukryć nadruk pojawiający się pod wpływem ciepła.

Czy warto?

Kubki reklamowe to jedne z najczęściej wybieranych gadżetów reklamowych zarówno wśród małych, jak i dużych firm. Nadruk Magic Mug to połączenie dwóch różnorakich warstw na jednym kubku, co stanowi ciekawą formę oddziaływania na potencjalnych klientów. Decydując się na inwestycję w gadżety reklamowe, należy pomyśleć o każdym, nawet najmniejszym detalu. Kubek Magic umocni wizerunek twojej marki, będąc jednocześnie doskonałym nośnikiem reklamy!

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pin It on Pinterest

Share This