Kubek Magic Mug – czy to dobry pomysł na gadżet reklamowy?

Chcesz podarować komuś oryginalny upominek? Nie jesteś pewien, jaki gadżet firmowy dać szczególnemu klientowi? Co powiesz na coś zwykłego… w nowym wymiarze? Gdy kubki Magic po raz pierwszy weszły na polski rynek, w krótkim czasie zebrały setki fanów. My wiemy dlaczego! W tym artykule dowiesz się, jak działa nowoczesna technika zdobienia kubków Magic Mug i dlaczego jest to sprawdzony pomysł na gadżety reklamowe. Sprawdź koniecznie i wydobądź to, co najlepsze z twojej marki!

Personalizacja uniwersalnych akcesoriów – jesteśmy na tak!

Wydawać by się mogło, iż podarowanie kubka to niezbyt ciekawy pomysł. A jednak! Wszystko zależy od ciebie… i obranej techniki personalizacji. Kubek to zatem dobre rozwiązanie, o ile znamy gust osoby obdarowanej. Na całe szczęście wybór jest ogromny, a nam nie pozostaje nic innego, jak wybrać idealną metodę nadruku i zadbać o personalizowany element. Nada on nawet najzwyklejszej rzeczy niezwykłości i sprawi, że podarowany gadżet będzie po prostu unikalny i wyjątkowy. Dlaczego warto wybrać kubki Magic i jak działa ta technika?

Czym jest Magic Mug?

Technologia zdobienia kubków Magic Mug to połączenie dwóch rozwiązań w jedno. Wybrana grafika ukazuje się dopiero pod wpływem ciepła, będąc jednocześnie przysłonięta przez wierzchnią warstwę nadruku. Prościej mówiąc, kubek zmienia kolor w momencie wlania do niego gorącego napoju. Tym sposobem uzyskamy wręcz magiczny efekt, a na twarzy obdarowanego z pewnością zagości uśmiech!

Magic Mug – zalety

Choć technika ta już kilka lat temu została wprowadzona na rynek, nie jest aż tak często wykorzystywana jak klasyczne metody. Magic Mug jest jednak ciekawym rozwiązaniem, które nie tylko prezentuje się dobrze, lecz także jest stosunkowo tanie. Jest ono idealne w przypadku niskich nakładów, a szeroka gama kolorystyczna pozwala nam na wiele różnorakich rozwiązań.

Gdzie wykonać zdobienie Magic Mug? Polski producent ceramiki reklamowej, którego znajdziesz właśnie tutaj – https://ceramika-reklamowa.com.pl/k/kubki-magic/, od kilku lat zajmuje się tworzeniem personalizowanych nadruków i zdobień dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Wysoka jakość, szeroki asortyment – czy możemy chcieć więcej?

Ograniczenia technologii Magic Mug

Magic Mug nie jest pozbawione wad! Wykonanie nadruku tego typu jest możliwe tylko na zewnątrz. Co więcej, nie jest odporne na zmywanie w zmywarce. Producenci wówczas zalecają zmywanie ręczne, by uniknąć uszkodzenia kubka. Decydując się na Magic Mug, weźmy również pod uwagę, iż powłoka ta nie gwarantuje pełnego krycia nadruku. Stopień transparentności jest w głównej mierze zależny od koloru powłoki czy specyfiki nadruku.

Kubki reklamowe w nowej odsłonie

Skoro już wiemy, na czym tak naprawdę polega technika zdobienia kubków Magic Mug, przejdźmy do meritum. Otóż kubki reklamowe Magic z całą pewnością nie pozostaną niezauważone. Nietypowa forma zdobienia pozwoli nam wyróżnić się na tle firm konkurencyjnych. Kubki Magic to doskonały nośnik reklamy, będący jednocześnie fundamentem do budowania pozytywnego wizerunku naszej marki.

Jak dobrać gadżety reklamowe?

Upominki firmowe z logo jako jeden z wielu elementów dobrze opracowanej strategii marketingowej, służą umacnianiu wizerunku i zacieśnianiu więzi z odbiorcami. Rozwój marki jest bowiem uwarunkowany podjętymi przez nas działaniami, które powinny być doskonale przemyślane. Kubki Magic to idealne rozwiązanie, które pozwoli zaprezentować twoją markę w sposób ciekawy, a zarazem oryginalny. Zaskocz klientów nietuzinkowym rozwiązaniem i bacznie obserwuj pierwsze rezultaty!

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pin It on Pinterest

Share This