Kuchenne gadżety reklamowe – top 6

Sposobów na promocję firmy jest wiele. Warto stosować jak największą ich liczbę, bo dobrze przemyślane akcje są w stanie przyciągnąć do nas nowych klientów i w efekcie przynieść większy zysk w danym okresie rozliczeniowym. Jednym z ciekawszych sposobów na reklamę przedsiębiorstwa są gadżety reklamowe. Ich siła polega na tym, że jest to darmowy upominek dla np. stałych klientów lub w przypadku dużych realizacji.

Dla obdarowanej osoby jest to swojego rodzaju notyfikacja, która zwiększa jego lojalność względem nas. Możemy spodziewać się, że taka osoba polecić naszą firmę swoim znajomym. Dodatkowo gadżety posiadają logo firmy, co jest ważnym elementem marketingu wizerunkowego. Najlepiej sprawdzają się gadżety zgodne z branżą, którą reprezentujemy. Stąd firmy gastronomiczne powinny przygotować dla klientów kuchenne gadżety reklamowe. Poniżej lista pięciu najlepszych naszym zdaniem pomysłów.

1. Fartuch kuchenny

Absolutna podstawa w każdej kuchni. Trudno jest się bez niego obyć, szczególnie, gdy gotujemy każdego dnia. Jest to też duża powierzchnia, na której można umieścić logo firmy. Może być ono wyszywane (droższy wariant) lub naniesione poprzez sitodruk (wersja ekonomiczna). Do naszego wyboru oddane są też różne fasony fartuchów i wersje kolorystyczne.

2. Minutnik

Urządzenie często stosowane w kuchni, zwłaszcza przez amatorów gastronomii. Przeznaczone do precyzyjnego odmierzania czasu gotowania na przykład jaj. Jest to ciekawy upominek, który może mieć praktyczne zastosowanie w kuchni. Bez problemu jesteśmy w stanie nanieść na nie logo naszej firmy gastronomicznej – ciekawy kształt urządzenia będzie ciekawił i przykuwał uwagę, eksponując tym samym informacje o przedsiębiorstwie.

kuchenne akcesoria reklamowe 2

3. Otwieracz

Kolejny z przyrządów, który świetnie sprawdza się w każdej kuchni. Służy do otwierania zakapslowanych butelek, a w tym piwa. Może sprawdzić się w czasie męskich wieczorów, gdy obdarowane przez nas osoby będą wykorzystywały go do odkapslowywania kolejnych piw. Świetny miejsce na zamieszczenie loga firmy i zwiększenie świadomości wśród osób nie mających do tej pory związku z naszą działalnością.

4. Kubek reklamowy

Kucharz, czy to amator czy profesjonalista, pić musi, np. wodę albo kawę. Dzień bez kawy dniem straconym, A dzień bez kawy w ulubionym kubku nie będzie tak dobry. Nic nie pozostaje więc na przeszkodzie, aby rozdać ciekawie zaprojektowany kubek reklamowy, który będzie obrandowany w nienarzucający się sposób.

5. Rękawica kuchenna

Akcesorium przeznaczone dla osób lubiących przygotowywać wypieki. Dzięki niej można wyciągnąć nagrzane foremki lub tortownice bez ryzyka oparzenia. Bardzo praktyczny gadżet, który może być używany naprawdę często. Podobnie jak w przypadku pozostałych jest świetnym miejscem na zamieszczenie logo.

kuchenne akcesoria reklamowe3

6. Ścierki kuchenne

Ścierki kuchenne są niezbędnym elementem każdej kuchni. Dzięki nim jesteśmy w stanie ścierać zanieczyszczenia z blatów roboczych, jak również wycierać umyte naczynia. Może też posłużyć jako improwizowana suszarka, gdy rozłożymy ją w taki sposób, aby woda mogła swobodnie a nią ściekać. Zwykle pakowane są po kilka sztuk więc mamy dużą szansę na to, że korzystać z niej będą również osoby trzecie. Dzięki temu będziemy mogli dotrzeć do większej liczby osób, co może przełożyć się na większe zainteresowanie przedsiębiorstwem i lepsze wyniki finansowe.

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pin It on Pinterest

Share This