Wściekły pies

Wściekłe psy

Wściekłe psy

Teraz prosiłabym o odejście od komputera osób o słabych nerwach. W tym poście, przedstawię drink dla prawdziwych twardzieli. W końcu nie bez powodu opisywany koktajl został nazwany Wściekłym psem. Na szczęście, rozsądna dawka, może nas przyjemnie rozgrzać w mroźny, zimowy dzień, a także ochłodzić w lipcowe upały.

Idealnie nadaje się do podania na każdej imprezie, niezależnie od jej tematyki i od gości na nią zaproszonych. Oryginalny wygląd drinka zapewnia też przyjemnych doznań estetycznych. Bardzo ciekawie prezentuje się wśród innych alkoholi. Z pewnością, umiejętnością jego przygotowania zaskoczysz swoich znajomych. Składniki są łatwo dostępne w każdym supermarkecie czy nawet większym sklepie. Dodatkowym atutem Wściekłego psa jest to, że jest naszym drinkiem narodowym. Warto wspomnieć, w ramach ciekawostki, iż jego alternatywną nazwą jest Teraz Polska. Opadający na dół ciężki sok, sprawia, że drink wygląda jak flaga Polski. Przejdźmy zatem do receptury.

WŚCIEKŁY PIES
 
poziom trudności: łatwy
koszt wykonania: tani
 
Składniki: 
  • 80 ml czystej wódki
  • 100 ml soku malinowego
  • 3-4 krople sosu tabasco
Przygotowanie:
 
Wlej sok do uprzednio schłodzonego kieliszka. Następnie dodaj mocno wyziębioną wódkę i dolej kilka kropel tabasco. Do całości dodaj kilka kostek lodu.

Voila!

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pin It on Pinterest

Share This